Administration

Jannick Sveistrup (JS)

IT-supporter

Lars Lorentzen (LO)

IT-Ansvarlig

Tove Freiberg (TF)

Skemalægning mm

Gitte Okholm Christensen (GOC)

Bogholderi

Helle Bruun Madsen (HBM)

Sekretær, LOP-konsulent mm

Kursusafdeling

Mikkel Carlsen

Kursusafdelingen, underviser & projektopgaver

Henning Hansen (HA)

Underviser i IT og Økonomi

Heidi Jørgensen Borg (HJ)

Sekretær Kursusafdelingen

Ledelse

Ole Dalsgaard (OD)

Uddannelseschef HHX og EUD

Palle Guldbrandsen (PG)

Uddannelseschef HTX, projektafdelingen HTX og HHX

Alex B.Petersen (AP)

Souschef, ansvarlig for Administration og Økonomi

Carsten Eriksen (CE)

Direktør

Studievejledere

Paul Jacob Meyer (PM)

Studievejleder, Samfundsfag og IØ

Gitte Lyse Gjesing (GG)

Studievejleder og underviser i Spansk

Flemming Sørensen (FS)

Studievejleder, markedsføring, events, idræt mm

Undervisere

Mai Klærke

Dansk & Historie

Morten Westergaard

Dansk (HHX) og Matematik.

Rene´ Buur Kjøller

Engelsk, Mediefag og Informatik (HHX).

Vini Mølgaard Olsen

Matematik (HHX, HTX).

Anette Okholm

Projektkoordinator og tyskunderviser

Anne Hedegaard Andresen (AA)

Afsætning og Erhvervsøkonomi (HHX).

Mette Wiege (MW)

Afsætning (HHX).

Hans Schmidt (HSC)

Teknikfag (HTX) (Ansat på EUC Syd)

Jesper Uhre (JUH)

Matematik (HHX, HTX) og Fysik (HTX), ansat på EUC Syd

Nima Steensen (NS)

Virksomhedsøkonomi, Erhvervsøkonomi, Erhvervsret og Organisation (HHX)

Brian Sloth (BS)

Virksomhedsøkonomi og International økonomi (HTX, EUX)

Nick Charles Porter (NP)

Engelsk

Mia Møballe Oesen (MO)

Afsætning, Virksomhedsøkonomi og Innovation (HHX).

Fanny Nørgaard-Olsen (FN)

Dansk og Kulturforståelse

Christoffer Vibæk Nielsen (CN)

Samfundsfag og Samtidshistorie

Jesper Amlund Miltersen (JAM)

Jura

Lene Kristensen (LKR)

Matematik og Teknologi (HTX)

Malika Karoui (MKA)

Kemi, Mat. Biologi og Bioteknologi (HTX) (Ansat på EUC Syd)

Michelle Jepsen (MJ)

Dansk og Spansk

Kirsti Dana Jacobsen (KB)

Mediefag, Samtidshistorie og KOM/IT (htx)

Lars Løbner Hansen (LH)

Dansk og Samtidshistorie

Bo Børsen Hansen (BB)

Afsætning og IØ

Tom Gerlach (TG)

VØ, Finansiering og Erhvervsøkonomi

Jannie Elgaard (JE)

Engelsk og Tysk

Gerd Diercksen (GD)

Historie, Tysk, Samfundsfag, Idéhistorie og Organisation (HHX, HTX)

Martin Clausen (MAC)

Engelsk og Ide´historie (HTX)

Øvrige

Troels Normann Tønder (TNT)

Pedel

Erik P. Andresen (EA)

Pedel